Doporučujeme: Stahovač videí z YouTube | Bazar | Měření rychlosti internetu | TV program | Snadné sdílení souborů | Italo.cz | Zkracovač dlouhých adres

Spankingová seznamka – návod a pravidla

Návod na používání seznamky

Datum: 29. 8. 2020 18.32 | 104× | Kategorie: Návod na používání seznamky | Komentáře: 0

Vkládání inzerátů

Chcete si podat inzerát, ale nevíte jak na to?


1) Do kolonky „jméno“ napište své jméno nebo spankingovou přezdívku (nick), prostě něco, co vás jednoznačně odlišuje od autorů ostatních inzerátů (ale žádné smajlíky, použití smajlíků v této kolonce se trestá). Vaše jméno nebo nick musí mít alespoň 4 znaky, jedinou výjimkou z tohoto pravidla jsou krátká česká jména (Jan, Eva atd.), nedodržení tohoto pravidla se trestá.
2) Do kolony „e-mail“ napište e-mailovou adresu, na kterou chcete, aby vám psali zájemci. Nevyplnění této kolonky se trestá.
3) Do kolonky „vzkaz“ napište inzerát. Nezapomeňte v inzerátu říct něco o sobě a o tom, co nebo koho prostřednictvím inzerátu hledáte. Je dobrý nápad uvést město, nebo okres nebo alespoň kraj, ve kterém bydlíte, nebo se nejčastěji vyskytujete, protože pokud jste například z Košic, tak asi nestojíte o někoho z Aše (pokud vám nejde jenom o dopisování). Do inzerátu nepište e-mailovou adresu, to se taky trestá.
4) Obsah výše zmíněných kolonek si zkontrolujte (jestli jste například neudělali v inzerátu nebo mailové adrese překlep, třeba napsali sznam místo seznam), do kolonky „opište“ opište znaky z obrázku, abyste dokázali, že jste člověk a zmáčkněte tlačítko odeslat.
5) Váš inzerát se na seznamce objeví až potom, co ho administrátorka nebo manažer zkontroluje, jestli je v souladu s pravidly.Podané inzeráty

Zaujal vás nějaký inzerát, ale nevíte, jak zjistit mailovou adresu, na kterou máte napsat?


Najeďte myší na jméno nebo přezdívku člověka, který příslušný inzerát zadal a v levém dolním rohu prohlížeče zobrazí text „mailto:něco@něco.něco“, přičemž vše za „mailto:“ je mailová adresa zadavatele inzerátu. Tu si můžete opsat, nebo kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit možnost „kopírovat e-mailovou adresu“.


Pokud se na seznamku díváte chytrým telefonem, tak je postup samozřejmě jiný, ale jelikož máte chytrý telefon, tak byste měli být dostatečně chytří na to, abyste na to přišli :-)Rušení inzerátů

Chcete si zrušit inzerát, protože už jste našli toho, koho jste hledali, nebo jste ho nenašli a ti, kdo vám napsali, vás natolik znechutili, že chcete přestat hledat, nebo si chcete dát nový, lepší inzerát a chcete se vyhnout trestu za to, že máte dva inzeráty ve stejné rubrice?


Napište administrátorce na adminkanesi@seznam.cz nebo manažerovi na vykonny.manazer.kony@seznam.cz a slušně požádejte o smazání svého inzerátu.