Doporučujeme: TV program | Stahovač videí z YouTube | Služby pro Váš web | Italo.cz | Zkracovač dlouhých adres | Bazar | Měření rychlosti internetu

Spankingová seznamka – návod a pravidla

Pravidla seznamky

Datum: 29. 8. 2020 18.23 | 86× | Kategorie: Pravidla seznamky | Komentáře: 0

Pravidla

1. Chovejte se slušně, nikoho nenapadejte, neurážejte…
2. Komerce není povolena.
3. Nikdo nesmí mít více inzerátu, vydávat se za více lidí nebo za někoho, kým skutečně není.
4. Seznamku užívejte výhradně v souladu se zákony ČR (což mimo jiné znamená, že seznamka je určena pro seznamování zletilých osob s jinými zletilými osobami, přičemž zletilý = 18 a více let).
5. Rozesílání spamů a hoaxů je zakázáno.
6. Nesmyslné inzeráty mohou být smazány.
7. Doporučujeme v inzerátu uvést místo, odkud inzerent je.
8. V inzerátu smí být maximálně jeden smajlík. Za smajlíka se považují jakékoli znaky, které očividně nepatří do smajlíků-prostého textu (např. tečky, dvojtečky, vykřičníky a otazníky na místech, kde by normálně neměly být), což znamená i třeba „??“ nebo „!!“.
9. Každý může vložit maximálně jeden inzerát během 14 dní.
10. Inzerát musí být umístěn do správné rubriky a musí z něj být patrné pohlaví inzerenta a preference – sub/dom/switch.
11. Každý inzerát musí obsahovat emailovou adresu (rubrika e-mail) při zadání inzerátu.
12. V textu inzerátu je zakázáno uvádět jakékoliv kontakty nebo odkazy.
13. Každý inzerát musí být opatřen přezdívkou nebo jménem.
14. Přezdívka musí mít nejméně 4 znaky. Pod znaky se rozumí písmena nebo číslice. Výjimku mají pouze běžná jména (např. Jan, Eva).
15. Přezdívka nesmí obsahovat jen samé souhlásky (např. BFLM není přezdívka) nebo samé samohlásky.
16. Přezdívka nesmí obsahovat smajlíky.
17. Na seznamce je povoleno používat jen český, resp. slovenský jazyk (výjimky: zkratky, mezinárodní výrazy, odborné termíny...).
18. Je zakázáno odpovídat na inzerát jiným inzerátem.
19. Je přísně zakázáno nabízet a/nebo vyhledávat komerční služby nebo požadovat, resp. nabízet za setkání peníze, dárky nebo různé úplatky.
20. Je přísně zakázáno obcházet nebo pokoušet se obcházet pravidla.
21. Je přísně zakázáno prznit jazyk záměnou různých písmen (v/w, k/g, atd.), střídáním velkých a malých písmen, úmyslným a/nebo nadměrným výskytem pravopisných chyb.
22. Je zakázáno používat nevhodně nebo nadměrně hrubé a vulgární výrazy.
23. Je přísně zakázáno uvádět záměrně kontakty, které patří někomu jinému.
24. Je zakázáno vnucovat se někomu, kdo o vás evidentně nestojí.

Porušení pravidel hlaste administrátorce na adminkanesi@seznam.cz nebo manažerovi na vykonny.manazer.kony@seznam.cz.


Porušení pravidel

V případě porušení pravidel je dotyčnému smazán inzerát (nebo mu inzerát není schválen) a na Černé listině přibude záznam, ve kterém je uvedeno, kdo pravidla porušil, co provedl a délka jeho trestu.

Pokud je někdo na Černé listině, tak mu nebudou schvalovány inzeráty.

O tom, jak dlouho je kdokoli na Černé listině (tj. o trestu za porušení pravidel), rozhoduje administrátorka a manažer. Minimální délka trestu je 1 měsíc, v případě porušení více pravidel se tresty sčítají, v případě opakovaného porušení pravidel mohou být tresty také navýšeny. Maximální délka trestu není nijak stanovena, nicméně tresty delší než půl roku by měly být vzácné.

Administrátorka a manažer mohou uplatnit výjimečný (doživotní) trest, a to v případech, kdy inzerent porušuje nejen pravidla seznamky ale i zákony ČR, nebo podle uvážení (není možné popsat všechny případy, kdy si někdo takový trest zaslouží).

Pokud by si někdo chtěl trest zkrátit, může požádat manažera o dohodnutí výprasku mezi čtyřma nebo šesti očima. Výprask probíhá vždy v Praze a provádí ho buď manažer, nebo jím stanovená exekutorka za přítomnosti manažera. Výprask je přímo úměrný zbývající délce trestu. Do 24 hodin po výprasku je dotyčný smazán z Černé listiny. Na zkrácení trestu výpraskem neexistuje nárok, manažer má právo žádost o výprask z jakéhokoli důvodu odmítnout.

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: